^ Do góry

Aktualności

Protokół Jury I Gorlickiego Konkursu Instrumentów Dętych Drewnianych

Protokół Jury
I Gorlickiego Konkursu Instrumentów
Dętych Drewnianych
Gorlice 2 czerwca 2017

Jury I Gorlickiego Konkursu Instrumentów Dętych Drewnianych w składzie:

  • Jarosław Sereda - przewodniczący
  • Magdalena Margańska-Dec
  • Krzysztof Bagnicki

powysłuchaniunastępującejliczbyuczestników:

  • FLET grupa I osób
  • FLET grupa II - 12 osób
  • FLET grupa III - osób

 

  • SAKSOFON grupa I - 14 osób
  • SAKSOFON grupa II - 14 osób
  • SAKSOFON grupa III - 6 osób


postanowił o przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 


FLET grupa I

I miejsce – nie przyznano

II miejsce  Magdalena Lewicka
Państwowa Szkoła Muzyczna im. W. Lutosławskiego w Jaśle
Nauczyciel :Anna Lorenc

III miejsce Maria Zabdyr
Publiczna SzkołaMuzyczna I stopnia w Gdowie
Nauczyciel :Joanna Synowiec

III miejsce Sebastian Filipowski
Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych
Nauczyciel: Joanna Synowiec

Wyróżnienie Nina Kawałkowska
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach
Nauczyciel: Joanna Kliś-Dąbrowska

FLET grupa II

I miejsce Nikola Skalska
Szkoła Muzyczna I stopnia w Koszycach
Nauczyciel: Joanna Błaszczyńska

II miejsce Mariola Wydra
Szkoła Muzyczna I stopnia im. O. Kolberga w Czasławiu
Nauczyciel: Elżbieta Tomczyńska

III miejsce Marcel Podgórski
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Miechowie
Nauczyciel: Małgorzata Gadocha

Wyróżnienie:
Laura Karpińska
Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach
Nauczyciel: Andrzej Draznicia

Amelia Padło
Szkoła Muzyczna I stopnia w Koszycach
Nauczyciel: Joanna Błaszczyńska


FLET grupa III

I miejsce :Zuzanna Cudek
Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach
Nauczyciel: Joanna Kliś-Dąbrowska

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – nie przyznano


SAKSOFON grupa I

I miejsce Marlena Kasprzyk
Szkołą Muzyczna I stopnia w Domosławicach
Nauczyciel. Katarzyna Majchrzak

II miejsce Liliana Skalska
Szkoła Muzyczna I stopnia w Trzcianie
Nauczyciel: Tomasz Skiba

III miejsce Damian Mrówka
Szkoła Muzyczna w Łącku
Nauczyciel: Arkadiusz Baran

Wyróżnienie: Małgorzata Szerszeń
Szkoła Muzyczna w Łącku
Nauczyciel. Michał Czapliński

Wyróżnienie:Emilia Jędrzejowska
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach
Nauczyciel: Krzysztof Bagnicki

Wyróżnienie:Jakub Gaj
Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławocach
Nauczyciel: Dawid Pliskowski


SAKSOFON grupa II

I miejsce Zuzanna Zajda
Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej
Nauczyciel: Tomasz Skiba

II miejsce Krystian Ślusarczyk
Szkoła Muzyczna I stopnia w Trzcianie
Nauczyciel: Tomasz Skiba

III miejsce Gabriela Oracz
Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach
Nauczyciel. Katarzyna Majchrzak

III miejsce Szymon Maurer
Szkoła Muzyczna I stopnia w Łącku
Nauczyciel: Michał Czapliński

Wyróżnienie:
Hubert Janczura
Szkoła Muzyczna I stopnia w Łącku
Nauczyciel: Michał Czapliński

Arkadiusz Sternowski
Szkoła Muzyczna I stopnia w Koszycach
Nauczyciel: Mateusz Majchrzak

Natalia Gąsior
Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach
Nauczyciel: Dawid Pliskowski


SAKSOFON grupa III

I miejsce – nie przyznano

II miejsce Mikołaj Zdebski
Szkoła Muzyczna I stopnia w Trzcianie
Nauczyciel: Tomasz Skiba

III miejsce  - nie przyznano

Aktualności - różne muzyczne