^ Do góry

Zdalna forma edukacji

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

W związku z opublikowanym w dniu 5 listopada 2020 r. rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. a także stosując się do zaleceń Centrum Edukacji Artystycznej  do 29 listopada 2020 r. wszystkie zajęcia edukacyjne odbywać się będą w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły, stosownie do rozporządzenia na terenie budynku mogą przebywać wyłącznie pracownicy wyznaczeni przez dyrektora szkoły.

Osoby spoza społeczności szkolnej mogą kontaktować się w ważnych sprawach wyłącznie za pośrednictwem telefonu 517 927 942 w godz. 8:00 do 16:00 lub drogą e-mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W uzasadnionych przypadkach wejście nauczycieli lub uczniów na teren szkoły możliwe jest po uprzednim umówieniu telefonicznym i zastosowaniu się do poniższych zaleceń:

  •  wchodząc na teren budynku szkoły należy używać maseczki zasłaniającej nos i usta
  • po wejściu do szkoły należy zdezynfekować dłonie płynem dezynfekującym oraz zachować dystans społeczny.

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich proszę o zastosowanie się do powyższego komunikatu i życzę wszystkim zdrowia.

Henryk Rąpała
Dyrektor ZPSM w Gorlicach