^ Do góry

Wystawa instrumentów lutniczych

 

W dniu 22 maja 2015 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego
w ramach VI Spotkań Gitarowych odbędzie się

 

wystawa instrumentów lutniczych

młodego polskiego lutnika

Piotra Aleksandra Nowaka.

 

 

Piotr Aleksander Nowak, jest lutnikiem, gitarzystą, reżyserem dźwięku i kompozytorem. Jako lutnik zawodowy pracuje od 2011 roku i w ciągu trzech lat swojej pracy oprócz gitar klasycznych opracował gitarę współczesną- instrument posiadający dwa otwory rezonansowe w górnej części pudła, podniesioną podstrunnicę z 24 progami oraz wypukłą przednią płytę.

Jako gitarzysta pokazuje się wraz z zespołem DUCH wykonując często muzykę półimprowizowaną do niemego kina. W dorobku zespołu są trzy płyty długogrające.

Jako reżyser dźwięku zajmuję się naglośnieniem koncertów oraz pracą w studio nagraniowym.

W końcu jako kompozytor ma na swoim koncie współkompozycję do wspomnianych trzech płyt DUCHa, wiele mniejszych utworów pisanych na specjalne okazje, „guitar phase“ oraz kwartet gitarowy nr 1, duet gitarowy 1,5 , trio gitarowe, 1,7 oraz kwartet 1,9.

Formularz zgłoszeniowy na X SG

Formularz zgłoszeniowy

X Spotkania Gitarowe - Gorlice 2019

Uczestnik

Dane kontaktowe

przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym oraz wykorzystanie i upowszechnianie mojego wizerunku na potrzeby Konkursu, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE nr 119), zwanego dalej RODO

Prosimy o pobranie poniższych dokumentów, podpisanie i przesłanie ich skanu wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego na adres sekretariat@psmgorlice.pl

Zgoda na przetwarzania danych i wizerunku
Zgoda rodziców
refresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com