^ Do góry

XIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe - protokół jury

GORLICE, 27 – 29 kwietnia 2009


PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
IM. I.J. PADEREWSKIEGO W GORLICACH
URZĄD MIEJSKI W GORLICACH
STAROSTWO POWIATOWE W GORLICACH
PATRONAT
MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Jury XIII Gorlickich Konfrontacji Akordeonowych:

prof. Bogdan Dowlasz - Akademia Muzyczna w Łodzi - przewodniczący

prof. Jerzy Łukasiewicz - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

prof. Vladimir Čuchran - Akademia Sztuki w Banskiej Bystricy

ad Zbigniew Łuc - Akademia Muzyczna we Wrocławiu

ad. Janusz Pater - Akademia Muzyczna w Krakowie

asyst. Daniel Lis - Akademia Muzyczna w Katowicach

PUNKTACJA

KATEGORIA I

1. Szauer Dominik - 23,83

2. Maziarz Piotr - 22,50

3. Bondar Krzysztof – 22,50

4. Dudek Małgorzata – 21,50

5. Janczak Andrzej – 21,50

6 Materniak Aleksander – 20,50

7. Skowron Jakub – 20,50

8. Murcko Dominik – 20.33

9. Pęski Jan – 20.33

10. Kwiecień Wojciech – 20.33

11. Kawczak Norbert – 19,50

12. Faryj Szymon – 19,33

13. Kaptur Sara – 19,33

14. Szczech Kamil – 19.33

15. Różycki Dawid – 19.17

16. Pieniążek Łukasz – 19,17

17. Piecha Kamila – 19.00

18. Adamczyk Damian – 18,83

19. Karamus Kacper – 18,67

20. Talarek Daniel – 18,67

21. Niezabitowski Maciej – 18,50

22. Gadzinowska Zuzanna – 18,00

23. Wiecek Dawid – 17,83

24. Golonka Przemysław – 17,83

25. Panasiewicz Bruno – 16,67

KATEGORIA II

1. Kołsut Bartosz - 24,17

2. Czechowicz Remigiusz - 22,50

3. Mazgaj Michał – 22,50

4. Gajda Seweryn – 21,17

5. Gąsior Jakub – 21,17

6 Więcek Tomasz – 20,83

7. Stachowski Aleksander – 20,83

8. Zarzyka Piotr – 20.50

9. Strojny Maciej – 20.17

10. Wronowska Ewelina – 20.00

11. Sadło Iwona – 19,33

12.– Butrym Wawrzyniec 18,67

13. Babski Adrian – 18,33

14. Wrzałko Daniel - 18.33

15. Twaróg Robert – 18.17

16. Burkot Gabriela – 18,17

17. Paczyński Dawid - 18.00

18. Jamróz Krzysztof – 18,00

19. Dziki Michał – 18,00

20. Chlebda Renata – 17,83

21. Kaczor Kamil – 17,50

22. Jaworski Dominik – 17,00

23. Bydłoń Krzysztof – 16,83

24. Kuryło Damian – 16,67

25. Wośkowiak Teodora - 16,67

26. Pałacki Rafał - 16,50

27. Mazgaj Katarzyna – 16,00

28. Feltovic Jakub – 15,50

KATEGORIA III

1. Wojciechowski Przemysław - 24,00

2. Kubarski Michał - 24,00

3. Głowacki Bartosz – 23,00

4. Dudek Mateusz – 23,00

5. Maciążek Dominik – 21,00

6 Trojan Lucjan – 20,75

7. Cizmarova Eva – 20,33

8. Połomski Bartosz – 20.17

9. Górlicka Dominika – 20.17

10. Hebda Bartłomiej – 20.00

11. Pohmova Frederika - 20,00

12. Mazur Tomasz - 19,17

13. Malarski Krzysztof – 18,67

KATEGORIA IV

1. Żelasko Anna - 22,50

2. Gieroń Tomasz - 22,50

3. Lutka Hubert – 21,50

4. Grzeszczuk Karol – 21,50

5. Fonał Sławomir – 20,00

6 Ochwat Wiesław – 20,00

7. Pieniążek Paweł – 19,33

8. Kusion Paweł – 18.67

9. Kozioł Marlena Ewa – 18.17

KATEGORIA V (ZESPOŁY)

1. DUET Magdalena HABERA (flet), Bartosz KOŁSUT(akordeon)- 22,33

2. DUET Akordeonowy Klaudia Janoszka i Mateusz Chmielewski- 22,08

3. DUET AKORDEONOWY Bartosz GŁOWACKI, Krystian MILASZ – 21,17

4 TRIO AKORDEONOWE Anna ŻELASKO, Karol GRZESZCZUK, Marcin SZEWCZYK.– 20,33

5. KWARTET AKORDEONOWY OZO Bartłomiej HEBDA ,Krzysztof LUŚ, Michał ZARĘBSKI, Michał ZATORSKI – 20,17

6 DUET AKORDEONOWY Karol PYZIA, Jan WIETECHA – 19,25

7. DUET AKORDEONOWY Zuzanna GADZINOWSKA, Dominik JAWORSKI – 18,92

8. ZESPÓŁ QUODLIBET Michalina KRASKA (skrzypce), Ksenia GIL (skrzypce), Beata MAŃKA (akordeon), Elżbieta RYCHWALSKA (wiolonczela), Szymon BLICHARSKI(instrumenty perkusyjne – 18.92

9. DUET AKORDEONOWY Konrad CZEKAJ , Kamil RAKOWSKI – 18.83

10. SEKSTET AKORDEONOWY Tomasz ZWOLIŃSKI, Marta SIEWIŃSKA, Aleksandra GWÓŹDŹ, Marek CZERNER, Patryk MATUSZEK, Marek MATUSZEK – 18.42

11. KWINTET AKORDEONOWY Mariola KOWALIK, Renata CHLEBDA, Szymon KUROWSKI, Mateusz DUDZIK, Mateusz DRABIK - 18,08

12. ZESPÓL AKORDEONOWY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - 18,00

13. RUDZKI KWINTET AKORDEONOWY Wojciech FLAKUS, Michał WYLĘŻEK, Mateusz STEUER, Dominik GALEJA, Robert KIER – 17,33