^ Do góry

XII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe - protokół jury

KATEGORIA I K. Olczak M. Andrysek K. Baran SUMA ŚREDNIA MIEJSCE
Ewelina Wronowska 22,5 21,5 22,5 66,5 22,17 I
Piotr Sarapata 21 21,5 21 63,5 21,17 II
Małgorzata Dudek 22 20,5 20 62,5 20,83 III
Renata Chlebda 19,5 20 21 60,5 20,17 wyróżnienie
Łukasz Radłowski 20 20,5 20 60,5 20,17 wyróżnienie
Konrad Czekaj 18,5 19 19,5 57 19,00  
Daniel Wrzałko 20 18 19 57 19,00  
Wawrzyniec Butrym 19 19 18 56 18,67  
Konrad Szafraniec 18,5 18,5 19 56 18,67  
Piort Zając 19,5 18,5 18 56 18,67  
Piotr Młynarczyk 19 18 18,5 55,5 18,50  
Karol Pyzia 18,5 18 19 55,5 18,50  
Adrian Kuta 20,5 17 17,5 55 18,33  
Maksym Matwiyczuk 17,5 18,5 18,5 54,5 18,17  
Adam Wiewióra 18 18 17 53 17,67  
Kamil Kaczor 19,5 16,5 16,5 52,5 17,50  
Dawid Różycki 18 17 17,5 52,5 17,50  
Monika Świerkot 18 17 17 52 17,33  
Krystian Matus            
Jan Paweł Przegendza            
KATEGORIA II Kaszuba J. Pater D. LIs SUMA ŚREDNIA MIEJSCE
Michał Kubarski 23,5 25 24,5 73 24,33 I
Filip Kawała X 23 21 44 22,00 II
Mateusz Dudek 22,5 X 21 43,5 21,75 III
Lucjan Trojan 22 21 22 65 21,67 III
Bartosz Głowacki 21 22 18 61 20,33 wyróżnienie
Krzysztof Grzegorzyca 21 20,5 19 60,5 20,17 wyróżnienie
Tomasz Więcek 20 20,5 18 58,5 19,50  
Paulina Karp 20,5 18,5 19,5 58,5 19,50  
Tomasz Staniszewski 20,5 20 18 58,5 19,50  
Daniel Klusek 20,5 18,5 18,5 57,5 19,17  
Tomasz Grabowski 19,5 19,5 18 57 19,00  
Michał Mazgaj 20 18,5 18 56,5 18,83  
Kacper Stalewski 20 17 19 56 18,67  
Karol Sroka 20 17,5 18 55,5 18,50  
Tomasz Mazur 20 17,5 17,5 55 18,33  
Krystian Milasz 19,5 17,5 18 55 18,33  
Tadeusz Polok 20 17,5 17 54,5 18,17  
Paweł Rolnik 19 18 17 54 18,00  
Kamil Maślanka 16,5 16,5 17,5 50,5 16,83  
Michał Sieńko 17 17 16 50 16,67  
Bartłomiej Buczek 17 16 16 49 16,33  
Szczepan Magiera 15,5 17 16,5 49 16,33  
Karol Chudy 16 15,5 15,5 47 15,67  
Paweł Jania 0     0 0,00  
KATEGORIA III Kaszuba Pater Lis SUMA ŚREDNIA MIEJSCE
onrad Merta 22 22,5 23 67,5 22,50 I
Anna Żelasko 22 23 22,5 67,5 22,50 I
Rafał Machnik 21 22 22 65 21,67 II
Marcin Szewczyk 22 21 22 65 21,67 II
Wiesław Ochwat 21,5 21,5 20,5 63,5 21,17 III
Maciej Zimka 22 20,5 20,5 63 21,00 III
Dominika Ratyniak X 21 20 41 20,50 wyróżnienie
Jacek Kopiec 21 X 19,5 40,5 20,25 wyróżnienie
Karol Grzeszczuk 20,5 20 20 60,5 20,17 wyróżnienie
Zbigniew Tyc X 20,5 18,5 39 19,50  
Jakub Fiołek 19 18,5 19,5 57 19,00  
Marlena Ewa Kozioł 19 19,5 17,5 56 18,67  
Dawid Ciupka 19,5 17 18 54,5 18,17  
Mateusz Sromek 19 18 17 54 18,00  
Martyna Chojnacka         0,00  
Szymon Jabłoński         0,00