^ Do góry

Nabór do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach

Nabór do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia:

• do cyklu sześcioletniego przyjmujemy dzieci w wieku 6-9 lat.
  • do cyklu czteroletniego przyjmujemy dzieci w wieku 10-16 lat.

Zapisy kandydatów na kolejny rok szkolny dokonywane będą od 4 kwietnia do 25. maja 2018 r. - pon-pt w godz. 8.30 - 17.30.

Nabór do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia:

• przyjmujemy młodzież w wieku 10-23 lat.

Zapisy kandydatów na kolejny rok szkolny dokonywane będą od 4 kwietnia do 01 czerwca 2018 r. - pon-pt w godz. 8.30 - 17.30

Dodatkowej informacji o rekrutacji można uzyskać w sekretariacie szkoły.

INFORMATOR
dla kandydatów do klasy pierwszej
PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ II STOPNIA W GORLICACH
na rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kontynuacją nauki na poziomie szkoły muzycznej II stopnia w specjalności instrumentalistyka.

Szkoła jest publiczną placówką kształcenia artystycznego prowadzoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nauka w specjalności instrumentalistyka trwa 6 lat. Szkoła prowadzi naukę gry na następujących instrumentach: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, akordeon, perkusja, flet, klarnet, saksofon, trąbka.

Czytaj więcej...