^ Do góry

Badanie przydatności kandydatów

Badanie przydatności kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej 

I stopnia w Gorlicach 

CYKL 6-LETNI


30.V.2016 r. /poniedziałek/

godz. 11.00

1. Bajorek Filip
2. Dutka Julia
3. Szlachta Aleksandra
4. Chmura Bartłomiej
5. Czeluśniak Zuzanna

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 12.00

godz. 12.00

1. Jamro Wiktoria
2. Jędrzejowska Emilia
3. Juruś Lilianna
4. Kalisz Oliwia
5. Kawałkowska Nina

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 13.00

godz. 14.00 

1. Żegleń Bartosz
2. Żegleń Jakub
3. Machowska Aleksandra
4. Firlej Zuzanna
5. Kozioł Milena

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 15.00

godz. 15.00 

1. Klimkowicz Olaf
2. Kokoczka Stanisław
3. Laska Natalia
4. Wasylczak Tatiana
5. Mikosz Emilia

 test zbiorowy – sala nr 21 godz. 16.00

godz. 16.00 

1. Miarecka Milena
2. Mikrut Tymoteusz
3. Michalik Martyna
4. Nowak Magdalena
5. Orlewska Rita

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 17.00

godz. 17.00

1. Przepióra Blanka
2. Radzik Patrycja
3. Romaniak Maja
4. Sakowska Aleksandra
5. Sopala Nadia

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 18.00

godz. 18.00

1. Janas Oliwia
2. Janas Emilia - 4l
3. Turek Celina
4. Tomaśko Julia
5. Pyzik Karol – 4 l
6. Burkot Karolina 4 l

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 19.00 


31.V.2016 r. /wtorek/

godz. 14.00

1. Wolak Karol
2. Wojtaszek Judyta
3. Kret Sandra
4. Kuklicz Weronika
5. Knybel Szymon

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 15.00

godz. 15.00

1. Grądalska Daria
2. Trojanowicz Tomasz
3. Hebda Julia
4. Tokarz Emilia
5. Wickowska Wiktoria

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 16.00

godz. 16.00

1. Bugno Łukasz
2. Sasak Kacper
3. Szewczyk Lena
4. Machowska Aleksandra
5. Mosoń Julia

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 17.00

CYKL 4-LETNI


31.V.2016 r. /wtorek/

godz. 13.30

1. Bednarz Wiktoria
2. Cetnarowski Jan
3. Król Agnieszka
4. Wal Gabriela
5. Dutka Julia

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 14.30

godz. 14.30

1. Grądalski Damian
2. Chowaniak Emilia
3. Kucharska Gabriela
4. Knybel Martyna
5. Mikrut Anna

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 15.30

godz. 15.30

1. Mituś Emilia
2. Nowak Klaudia
3. Potykanowicz Miłosz
4. Pyzik Martyna
5. Pyzik Wojciech

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 16.30

godz. 16.30

1. Radzik Błażej
2. Rafa Adrian
3. Szwarc Martyna
4. Zagórska Marta

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 17.30

godz. 17.30

1. Deniszczuk Wiktoria
2. Piszczek Monika

test zbiorowy – sala nr 21 godz. 18.30